Bukieciarnia

A wszystko zaczęło się w 2008 roku w małej bukieciarni . Postawiliśmy na profesjonalizm, zadowolenie klienta i udało się. W obecnej chwili jesteśmy znaczącą kwieciarnią w naszym mieście. Bacznie obserwowaliśmy nowe trendy w florystyce i na bieżąco wdrażaliśmy w naszej firmie. Na obecną chwilę wykonujemy bukiety okolicznościowe, ślubne i wieńce pogrzebowe. Zapraszamy do naszej galerii na stronie internetowej. Kwiaty są w nie powtarzalnej kompozycji. Zasługa jest tutaj naszej kadry, która stara się aby bukiet oddawał w pełni uczucie do którego został stworzony. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego punktu.

Chyba każda kobieta lubi dostawać kwiaty, Pani je również sprzedaje. Skąd pomysł na kwiaciarnię?

Nigdy się nie zastanawiałam, skąd się wzięła kwiaciarnia, bo to było takie normalne. Teraz, jak zaczęłam nad tym myśleć, to widzę, że ta miłość do kwiatów to chyba była od zawsze. Jako dzieci biegałyśmy po łące nad Wisłą i robiłyśmy cudne kolorowe bukiety dla naszych mam, a potem w piwnicy naszego bloku urządzałyśmy występy na Dzień Matki. Kiedy to sobie teraz przypominam, to aż łezka mi się kręci w oku. Potem wyszłam za mąż, pojawiły się dzieciaczki i już byłam tylko dla nich.

 

Kiedy dzieci podrosły zaczęła Pani realizować swoje marzenia.

Otworzyłam malutką kwiaciarnię w Tarnobrzegu, ale nie przynosiła zysków. Mimo tego postawiłam sobie za punkt honoru, że nie poddam się i będę dalej to robić. Czułam, że to jest to, co chcę w życiu robić. Żeby zarobić pieniądze, wyjeżdżałam do Niemiec i ciężko pracowałam w polu przy szparagach. Te pieniądze pomogły mi w utrzymaniu kwiaciarni, która – mimo w sumie niskiego czynszu – nie wyrabiała na siebie.

Później dostałam telefon od koleżanki, że w Sandomierzu otwierają duży market i szukają najemców, między innymi kwiaciarni. Dla mnie to było jak woda na młyn. Nowe, trudne wyzwanie. Już widziałam, jak to będzie wyglądać. Zaczęłam tym żyć – w ciągu pięciu sekund przez moją głowę przelatywało tysiące myśli, którym towarzyszyło przyspieszone bicie serca, rumieńce na twarzy... czytaj więcej

biznes

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego punktu.

Kontakt