Nie tylko florystka, ale też ślubna konsultantka

Bukieciarnia działa w Sandomierzu od 2008 roku, a jej właścicielka – Anna Świerkula – to nie tylko miłośniczka kwiatów, ale także doświadczona konsultantka ślubna. Od wielu lat towarzyszy Parom Młodym w przygotowaniach do dnia zaślubin, projektując wyjątkowe, ozdobne kompozycje kwiatowe: zarówno wiązanki, jak i rozbudowane dekoracje: m.in. kościołów czy sal weselnych. W trosce o najwyższą jakość naszych usług staramy się być na bieżąco z obecnymi trendami florystycznymi, a ponadto mamy ukończone takie kursy, jak:

  • konsultant ślubny,
  • wedding project manager,
  • wedding designer i wiele innych.

Wierzymy, że kwiaty pomagają wyrażać różne uczucia – nie tylko radość, miłość i wdzięczność, ale także smutek czy zadumę. Nieustannie szkolimy się i podnosimy posiadane kwalifikacje, w tym także jako ślubny konsultant, by nasze kompozycje jak najlepiej odzwierciedlały wszystkie te uczucia, a ponadto cieszyły oko obdarowanego.

Doświadczenie jako wedding planner a nasze realizacje

Choć nie zajmujemy się wyłącznie florystyką ślubną, to właśnie wykonywane przez nas wiązanki oraz dekoracje ślubne cieszą się wśród klientów największym powodzeniem. Dzięki ukończonym kursom dla wedding plannerów potrafimy jeszcze lepiej realizować wizje zgłaszających się do nas Par Młodych. Potwierdza to szerokie grono zadowolonych klientów Bukieciarni – często zgłaszają się do nas także dzieci tych par, których śluby i wesela niegdyś udekorowaliśmy! Nasze bukiety i ślubne dekoracje tworzymy z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy z naszą kwiaciarnią.

Sprawdź nasze realizacje

Galeria