Dekoracje ślubne

Specjalizujemy się w wykonywaniu niepowtarzalnych dekoracji ślubnych, a naszym głównym celem jest realizacja marzeń Młodych Par i uczynienie ich dnia zaślubin jeszcze bardziej wyjątkowym. Z oddaniem i poświęceniem organizujemy całą oprawę florystyczną ślubu i wesela, przygotowując jedyne w swoim rodzaju, świeże oraz trwałe kompozycje kwiatowe między innymi do kościoła czy sali weselnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie florystyki ślubnej jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – wykonując ślubne dekoracje, dbamy o każdy szczegół realizacji i troszczymy się o to, by całość była w pełni zgodna z wizją Pary Młodej. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią i wypożyczalnią artykułów dekoracyjnych!

Kwiaty na ślub jako dekoracja lub prezent dla Młodych

Nasza oferta kwiatów na ślub obejmuje nie tylko przeznaczone do dekoracji sal i kościołów kompozycje kwiatowe, ale także wyjątkowe bukiety ślubne – m.in. wiązanki dla Panny Młodej i Druhny. Przygotowujemy również okazałe bukiety, którymi goście weselni mają w zwyczaju obdarowywać Młodych.  Współpracujemy z zaufanymi dostawcami z Sandomierza i okolic, dzięki czemu nasze kwiaty na ślub są świeże i pięknie się prezentują między innymi jako dekoracja ślubna sali weselnej, ale również jako dopełnienie stylizacji Panny Młodej.

Wypożyczalnia artykułów ślubnych

Z pasji do organizacji wesel i ślubów otworzyliśmy także ślubny showroom oraz wypożyczalnię artykułów ślubnych, w której można znaleźć rozmaite dekoracje, takie jak m.in.: stroiki, lampiony, świeczniki, girlandy, wazony czy rozmaite tekstylia. W naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych Młodzi będą mogli z łatwością dokonać wyboru wystroju swojego wesela – obejrzeć i przedyskutować dostępne możliwości oraz skorzystać z rady naszego doświadczonego zespołu, by na końcu omówić z nami konkretny projekt realizacji.

Chcesz zobaczyć więcej naszych prac?

Przejdź go galerii zdjęć

Galeria